O mnie

Narciarstwo i żeglarstwo uprawiam od najmłodszych lat. Dyscypliny te choć tak odległe doskonale się uzupełniają, co pozwala na całoroczne uprawianie aktywnego wypoczynku. Ukończyłem studia AWF w Poznaniu, aby móc przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym.

Doskonale czuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą i dlatego uzupełniłem swoje wykształcenie nie tylko o zdobycie stopni instruktorskich w zakresie narciarstwa i żeglarstwa, ale również o kursy wychowawcy i kierownika wypoczynku. Wiele lat służby w Grupie Karkonoskiej GOPR dało mi ogromne doświadczenie nie tylko w pracy w górach, ale również w zakresie pomocy medycznej.

Wszystkim tym dzielę się ze swoimi podopiecznymi, ucząc nie tylko technik w poszczególnych dyscyplinach, ale także zasad bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Mam ogromne szczęście, że moje zawodowe życie opiera się na tym, co kocham. Dzięki temu swoją pracę wykonuję z radością i dzielę się z Wami swoją pasją oraz tym, co najpiękniejsze w górach i na wodzie.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań.
Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain

Z pozdrowieniami,
Szymon Wierzbicki