Skip to main content

Rejsy rodzinne

"Cudze chwalicie, swego nie znacie".
Może nie uda nam się w tym roku polecieć w egzotyczne miejsca ale żeglując po mazurskich jeziorach odkryjemy urocze porty i dzikie zatoki.

Zabierz swoją rodzinę lub znajomych na wyjątkową wyprawę. Spróbujcie swoich sił w sportach wodnych. Spędzicie z nami niesamowity weekend lub wakacje marzeń, przeżyjecie przygodę, a my nauczymy Was żeglowania, udoskonalimy posiadane umiejętności lub przygotujemy do egzaminów na żeglarza jachtowego. Nasze rejsy to połącznie wypoczynku z nauką. Poznacie budowę jachtu, teorię żeglowania, prawo drogi, etykę żeglarską oraz przepisy bezpieczeństwa i prace bosmańskie. A że Mazury to około 250 km oficjalnych szlaków żeglownych to oznacza, że będziemy pływać, pływać i pływać…
Każdy rejs przygotowujemy indywidualnie, biorąc pod uwagę Wasze potrzeby, wiek pociech i umiejętności. Naszym priorytetem jest bezpieczeństwo Twoich najbliższych. Zapewniamy czarter jachtów, wykwalifikowanych sterników, poznanie Mazur od najpiękniejszej strony.

A kiedy już złapiecie żeglarskiego bakcyla możecie z nami popłynąć dalej. Organizujemy również typowe zgrupowania szkoleniowe zakończone państwowym egzaminem na stopień żeglarza jachtowego, a to otwiera przed Wami wody całego świata.

Wszelkie informacje:

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Sternik Jachtowy Szymon Wierzbicki, kadra instruktorska PZŻ

Galeria zdjęć

Close Menu