Nasi przyjaciele

Przedsiębiorstwo Uslugowo-Handlowe IVENTIC to nowy projekt Przemysława Ćwieka. Celem IVENTIC jest nauka radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Może mieć to miejsce na wycieczce, spacerze, evencie firmowym czy na naszym wymarzonym wyjeździe na rafting do Turcji. Nabycie umiejętności przetrwania i zapewnienia jak największej sfery bezpieczeństwa sobie i bliskim w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Profesjonalnie realizujemy marzenia o bezpiecznych i ciekawych wycieczkach krajowych oraz zagranicznych dla szkół, seniorów, firm i innych grup zorganizowanych.
Kadrę Biura Turystycznego WANDERLUST tworzą wykwalifikowani przewodnicy górscy i miejscy, ratownicy GOPR, piloci wycieczek i pasjonaci turystyki.
Mamy uniwersalne programy zwiedzania i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów.
Zapewniamy dobrą zabawę, mądrą rozrywkę, pięknie zdjęcia i wspomnienia na całe życie! WANDERLUST to Twoje Biuro Podróży w Karkonoszach!

Jest nam bardzo miło po raz kolejny zaprosić Państwa do naszego portu i zachęcić do spędzenia aktywnego wypoczynku pod żaglami na Mazurach w sezonie 2018. PORTKEJA.PL zajmuje się czarterem prawie 40 szt nowoczesnych jachtów kabinowych (głównie typu Maxus 26 oraz Twister 800n), kompleksowym świadczeniem usług portowych oraz świadczeniem usług gastronomicznych w najbardziej znanej i lubianej na Mazurach – Tawernie Keja.