Skip to main content

Nasi przyjaciele

Jesteśmy firmą  specjalizująca się w eventach oraz szkoleniach i aktywnościach związanych z górami. Nasz Zespół to pasjonaci i profesjonaliści, ze sfery sportów ekstremalnych  i ratownictwa. Cechuje nas doświadczenie, rzetelność i wysoka kultura osobista. Nasz cel to satysfakcja Klienta.

Profesjonalnie realizujemy marzenia o bezpiecznych i ciekawych wycieczkach krajowych oraz zagranicznych dla szkół, seniorów, firm i innych grup zorganizowanych.
Kadrę Biura Turystycznego WANDERLUST tworzą wykwalifikowani przewodnicy górscy i miejscy, ratownicy GOPR, piloci wycieczek i pasjonaci turystyki.
Mamy uniwersalne programy zwiedzania i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów.
Zapewniamy dobrą zabawę, mądrą rozrywkę, pięknie zdjęcia i wspomnienia na całe życie! WANDERLUST to Twoje Biuro Podróży w Karkonoszach!

Portkeja.pl to firma którą tworzą Ludzie.
Mamy szczęście do osób tu pracujących. Zaczynaliśmy w 1996 roku skromnie bo praktycznie tylko z jednym współpracownikiem Zbyszkiem ps „Pączek”, który zjednywał sobie brać żeglarską. To dzięki jego entuzjazmowi i przede wszystkim Państwu udało nam się stworzyć klimatyczną Mazurską marinę. Nasza firma to koleżeńska współpraca właścicieli – 2 chłopaków z Mazur i jednego z Beskidu Sądeckiego. Od kilku lat za sterami naszego portu stoi Aneta.