Nasi przyjaciele

Przedsiębiorstwo Uslugowo-Handlowe IVENTIC to nowy projekt Przemysława Ćwieka. Celem IVENTIC jest nauka radzenia sobie w sytuacjach kryzysowych. Może mieć to miejsce na wycieczce, spacerze, evencie firmowym czy na naszym wymarzonym wyjeździe na rafting do Turcji. Nabycie umiejętności przetrwania i zapewnienia jak największej sfery bezpieczeństwa sobie i bliskim w dzisiejszych czasach jest na wagę złota.

Profesjonalnie realizujemy marzenia o bezpiecznych i ciekawych wycieczkach krajowych oraz zagranicznych dla szkół, seniorów, firm i innych grup zorganizowanych.
Kadrę Biura Turystycznego WANDERLUST tworzą wykwalifikowani przewodnicy górscy i miejscy, ratownicy GOPR, piloci wycieczek i pasjonaci turystyki.
Mamy uniwersalne programy zwiedzania i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów.
Zapewniamy dobrą zabawę, mądrą rozrywkę, pięknie zdjęcia i wspomnienia na całe życie! WANDERLUST to Twoje Biuro Podróży w Karkonoszach!

Portkeja.pl to firma którą tworzą Ludzie.
Mamy szczęście do osób tu pracujących. Zaczynaliśmy w 1996 roku skromnie bo praktycznie tylko z jednym współpracownikiem Zbyszkiem ps „Pączek”, który zjednywał sobie brać żeglarską. To dzięki jego entuzjazmowi i przede wszystkim Państwu udało nam się stworzyć klimatyczną Mazurską marinę. Nasza firma to koleżeńska współpraca właścicieli – 2 chłopaków z Mazur i jednego z Beskidu Sądeckiego. Od kilku lat za sterami naszego portu stoi Aneta.