Skip to main content

Wyjazdy integracyjne i firmowe na Mazurach

Chcesz zorganizować ciekawy, aktywny i niezapomniany wyjazd integracyjny dla swojego zespołu?

Rejs po mazurskich jeziorach będzie dla Was idealnym rozwiązaniem. Atutem Mazur jest najczystsze powietrze w Polsce i przejrzyste jeziora będące w większości rezerwatami przyrody. Mazury oferują wspaniałe porty, spokojne przystanie i dzikie zatoki. Czekają na Was zapierające dech w piersiach widoki, spotkanie z naturą, świetna zabawa, a przede wszystkim wspólne żeglowanie.

Event żeglarski rozwinie umiejętności współpracy i umocni zespół. Wspólne życie na jachcie i praca na pokładzie doskonale zintegrują grupę i nauczą odpowiedzialnej współpracy. A po „ciężkim dniu” zacumujemy w porcie, rozpalimy ognisko, odwiedzimy fantastyczne tawerny żeglarskie i posnujemy morskie opowieści. Niezależnie czy będzie to Wasz dziewiczy rejs, czy jesteście doświadczonymi żeglarzami czeka Was niesamowita przygoda. Każda wyprawa zawiera elementy szkolenia żeglarskiego, zagadnienia z zakresu team buildingu oraz uczy aktywnej formy wypoczynku.

Poszukujecie pomysłu na nagrodę za osiągnięte sukcesy, a może ten wyjazd firmowy ma być pierwszym wspólnym spotkaniem nowo połączonych działów? Powiedz nam jaki jest cel tego przedsięwzięcia, a my kompleksowo zorganizujemy dla Waszego teamu rejs uszyty na miarę Waszych potrzeb i możliwości.

Wszelkie informacje:

Z żeglarskim pozdrowieniem,
Sternik Jachtowy Szymon Wierzbicki, kadra instruktorska PZŻ

Galeria zdjęć

Close Menu