Skip to main content

Jacht i sternik na wyłączność

Rejsy dla rodzin, przyjaciół i znajomych

Termin
30.06.2024-07.07.2024

Lokalizacja
Port KEJA Węgorzewo

Wiek
Ukończone 14 lat

od 4500 PLN
do 5100 PLN

Jeżeli chcesz popłynąć w rejs tylko z bliskimi – rodziną lub przyjaciółmi, istnieje opcja zarezerwowania całego jachtu wyłącznie dla Waszej grupy. Dodatkowo, będziecie mogli zdecydować, czy chcecie, by rejs miał charakter czysto rekreacyjny, czy może bardziej edukacyjny lub nawet treningowy. Możliwe jest również dostosowanie trasy rejsu do Waszych osobistych preferencji. Na Mazurach jest około 250 km oficjalnych szlaków żeglownych, a to oznacza, że będziemy pływać, uczyć się co i jak się nazywa (a to wcale nie jest proste) oraz jak się czego używa (a to już jest wyższa szkoła jazdy). Atutem Mazur Północnych jest najczystsze powietrze w Polsce i jeziora będące w większości rezerwatami przyrody. Zaokrętowanie i wyokrętowanie w porcie Keja Węgorzewo.

Co was czeka

 • Relaks, zabawa i przygoda
 • Nauka i doskonalenie pomocy medycznej
 • Obcowanie z niepowtarzalną mazurską przyrodą
 • Prawdziwe ogniska i tańce żeglarskie nad jeziorem
 • Żeglarstwo – nauka komend i węzłów, prace bosmańskie, zasady bezpieczeństwa podczas żeglugi, podstawowe manewry żeglarskie

Za co płacimy

Rejs po mazurskich jeziorach na jachcie Fortuna 27 z opieką skippera z możliwością nauki i doskonalenia umiejętności żeglarskich. Cena obejmuje również paliwo do silnika oraz sprzątanie końcowe.

Cena nie obejmuje

Dojazdu, opłat portowych, wyżywienia (załoga ma też obowiązek wyżywić instruktora), opłat za parking i ubezpieczenie NW uczestników.

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby pomóc!


  Zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży już trwają!

  Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i nauki na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i odkryj radość z żeglowania!

  Dowiedz się więcej

  Zapisz się
  na nasz newsletter!

  Nie przegap żadnej okazji – dołącz do naszej społeczności i ciesz się wyjątkowymi korzyściami! Zapisz się już dziś!

   Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma 2 SEZONY z siedzibą w Jeleniej Górze (58-560) ul. Wolności 299/46 Więcej informacji w polityce prywatności

   Close Menu