Skip to main content

Nasi partnerzy

Współpraca biznesowa z pasją

IVENTIC

Jesteśmy firmą  specjalizująca się w eventach oraz szkoleniach i aktywnościach związanych z górami. Nasz Zespół to pasjonaci i profesjonaliści, ze sfery sportów ekstremalnych  i ratownictwa. Cechuje nas doświadczenie, rzetelność i wysoka kultura osobista. Nasz cel to satysfakcja Klienta.

Dowiedz się więcej

Biuro Turystyczne WANDERLUST

Profesjonalnie realizujemy marzenia o bezpiecznych i ciekawych wycieczkach krajowych oraz zagranicznych dla szkół, seniorów, firm i innych grup zorganizowanych. Kadrę Biura Turystycznego WANDERLUST tworzą wykwalifikowani przewodnicy górscy i miejscy, ratownicy GOPR, piloci wycieczek i pasjonaci turystyki. Mamy uniwersalne programy zwiedzania i elastyczne podejście do indywidualnych potrzeb Klientów. Zapewniamy dobrą zabawę, mądrą rozrywkę, pięknie zdjęcia i wspomnienia na całe życie! WANDERLUST to Twoje Biuro Podróży w Karkonoszach!

Dowiedz się więcej

Port Keja

Portkeja.pl to firma którą tworzą Ludzie. Mamy szczęście do osób tu pracujących. Zaczynaliśmy w 1996 roku skromnie bo praktycznie tylko z jednym współpracownikiem Zbyszkiem ps „Pączek”, który zjednywał sobie brać żeglarską. To dzięki jego entuzjazmowi i przede wszystkim Państwu udało nam się stworzyć klimatyczną Mazurską marinę. Nasza firma to koleżeńska współpraca właścicieli – 2 chłopaków z Mazur i jednego z Beskidu Sądeckiego. Od kilku lat za sterami naszego portu stoi Aneta.

Dowiedz się więcej

Zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży już trwają!

Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i nauki na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i odkryj radość z żeglowania!

Dowiedz się więcej

Zapisz się
na nasz newsletter!

Nie przegap żadnej okazji – dołącz do naszej społeczności i ciesz się wyjątkowymi korzyściami! Zapisz się już dziś!

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma 2 SEZONY z siedzibą w Jeleniej Górze (58-560) ul. Wolności 299/46 Więcej informacji w polityce prywatności

    Close Menu