Skip to main content

O nas

Pasja do żeglarstwa i pracy z młodzieżą

Dyscypliny te choć tak odległe doskonale się uzupełniają, co pozwala na całoroczne uprawianie aktywnego wypoczynku. Ukończyłem studia AWF w Poznaniu, aby móc przekazywać swoją wiedzę i umiejętności innym.

Doskonale czuję się w pracy z dziećmi i młodzieżą i dlatego uzupełniłem swoje wykształcenie nie tylko o zdobycie stopni instruktorskich w zakresie narciarstwa i żeglarstwa, ale również o kursy wychowawcy i kierownika wypoczynku.

Wszystkim tym dzielę się ze swoimi podopiecznymi, ucząc nie tylko technik w poszczególnych dyscyplinach, ale także zasad bezpieczeństwa i pierwszej pomocy. Mam ogromne szczęście, że moje zawodowe życie opiera się na tym, co kocham. Dzięki temu swoją pracę wykonuję z radością i dzielę się z Wami swoją pasją oraz tym, co najpiękniejsze w górach i na wodzie.

Za dwadzieścia lat bardziej będziesz żałował tego, czego nie zrobiłeś, niż tego, co zrobiłeś. Więc odwiąż liny, opuść bezpieczną przystań. Złap w żagle pomyślne wiatry. Podróżuj, śnij, odkrywaj.

Mark Twain

10
lat doświadczenia popartego opiniami klientów
100
zorganizowanych imprez integracyjnych dla firm
250
zrealizowanych obozów dla dzieci i młodzieży
80
zdanych egzaminów na sternika jachtowego

Certyfikaty

Potwierdzenie naszej jakości i bezpieczeństwa

Posiadamy liczne uprawnienia i akredytacje przyznane przez renomowane organizacje, które potwierdzają nasze umiejętności i zaangażowanie w zapewnienie bezpiecznego i efektywnego szkolenia.

Zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży już trwają!

Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i nauki na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i odkryj radość z żeglowania!

Dowiedz się więcej

Zapisz się
na nasz newsletter!

Nie przegap żadnej okazji – dołącz do naszej społeczności i ciesz się wyjątkowymi korzyściami! Zapisz się już dziś!

    Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma 2 SEZONY z siedzibą w Jeleniej Górze (58-560) ul. Wolności 299/46 Więcej informacji w polityce prywatności

    Close Menu