Skip to main content

Zapraszamy do kontaktu!

Pasja do żeglarstwa i pracy z młodzieżą

Chętnie wysłuchamy Twoich pomysłów i potrzeb, abyśmy mogli wspólnie znaleźć najlepsze rozwiązanie. Nie zwlekaj!

Lokalizacja
UL. WOLNOŚCI 299/46, 58-560 JELENIA GÓRA

Telefon
+48 508 118 868

Mail
kontakt@2sezony.pl

  Dane osobowe zebrane za pośrednictwem tego formularza są przetwarzane i przechowywane przez 2SEZONY SZYMON WIERZBICKI UL. WOLNOŚCI 299/46, 58-560 JELENIA GÓRA (Administrator).

  Podajesz te informacje dobrowolnie, jednak Twój adres e-mail oraz numer telefonu jest wymagany, abyśmy mogli odpowiedzieć na Twoje zapytanie.Dane osobowe będą przetwarzane w celach komunikacyjnych i zgodnie ze zgodami udzielonymi Administratorowi.

  Każdemu przysługuje prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania. Każdemu przysługuje prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych, której udzielił Administratorowi. Cofnięcie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano przed jej cofnięciem. Każdemu przysługuje prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.

  Zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży już trwają!

  Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i nauki na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i odkryj radość z żeglowania!

  Dowiedz się więcej

  Zapisz się
  na nasz newsletter!

  Nie przegap żadnej okazji – dołącz do naszej społeczności i ciesz się wyjątkowymi korzyściami! Zapisz się już dziś!

   Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma 2 SEZONY z siedzibą w Jeleniej Górze (58-560) ul. Wolności 299/46 Więcej informacji w polityce prywatności

   Close Menu