Skip to main content

Zielona szkoła pod żaglami

Niezapomniane przygody, które łączą naukę z zabawą na świeżym powietrzu.

Termin
od 3 do 5 dni

Lokalizacja
Port KEJA Węgorzewo

Wiek
Ukończone 14 lat

Wycena
indywidualna

Na Mazurach jest około 250 km oficjalnych szlaków żeglownych, a to oznacza, że będziemy pływać, uczyć się co i jak się nazywa (a to wcale nie jest proste) oraz jak się czego używa (a to już jest wyższa szkoła jazdy). Atutem Mazur Północnych jest najczystsze powietrze w Polsce i jeziora będące w większości rezerwatami przyrody, wspaniałe porty, spokojne przystanie oraz dzikie zatoki. Podczas Zielonej szkoły pod żaglami uczestnicy zakwaterowani są na szybkich, zwrotnych i wygodnych jachtach w porcie Keja Węgorzewo. W zgranych załogach żeglujemyoraz realizujemy program zaplanowany przez naszych pedagogów.

Co was czeka

 • Praca zespołowa w załogach – integracja
 • Nauka i doskonalenie pomocy medycznej
 • Obcowanie z niepowtarzalną mazurską przyrodą
 • Wycieczki po malowniczych miejscach Mazur Północnych
 • Prawdziwe ogniska i wielkie tańce żeglarskie nad jeziorem
 • Żeglarstwo – nauka komend i węzłów, prace bosmańskie, zasady bezpieczeństwa podczas żeglugi, podstawowe manewry żeglarskie, teoria żeglarstwa

Za co płacimy

Czarter jachtów kabinowych, cumowanie w portach (opłaty portowe, korzystanie z sanitariatów), trzy posiłki dziennie, kadrę instruktorską, ubezpieczenie NNW i OC, szkolenia z zakresu żeglarstwa i pierwszej pomocy medycznej.

Cena nie obejmuje

Dojazdu (autokar lub pociąg zapewnia szkoła), kosztów atrakcji dodatkowych w portach i biletów wstępu do muzeów itp. (jeżeli pojawią się w planie).

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami za pomocą poniższego formularza kontaktowego. Jesteśmy tu, aby pomóc!


  Zapisy na obozy dla dzieci i młodzieży już trwają!

  Nie przegap okazji, aby zapewnić swojemu dziecku niezapomniane wakacje pełne przygód i nauki na świeżym powietrzu. Dołącz do nas i odkryj radość z żeglowania!

  Dowiedz się więcej

  Zapisz się
  na nasz newsletter!

  Nie przegap żadnej okazji – dołącz do naszej społeczności i ciesz się wyjątkowymi korzyściami! Zapisz się już dziś!

   Administratorem podanych przez Ciebie danych osobowych jest firma 2 SEZONY z siedzibą w Jeleniej Górze (58-560) ul. Wolności 299/46 Więcej informacji w polityce prywatności

   Close Menu